KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14487006
nr 1448 7006
Grafiskt blad
Anna Essipova, "Uggla". Signerad, numrerad 25/50, Giclee fine art. Bildmått: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 31x43 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:51:24
9/2 11:30:44